AVOKAT ONLINE

Verifikoni njė pasuri tė paluajtshme dhe eleminoni surprizat e fshehta

Njė numėr i madh objektesh tė paluajtshme janė shitur dhe blerė me probleme pronėsie dhe pronarėt e rinj nuk kanė mundur ta gėzojne plotėsisht pronėn e tyre.

Ju jeni nė kėrkim tė njė pasurie tė paluajtshme. Pėrpara se tė paraqiteni te noteri pėr t'a blerė atė, ne bėjmė njė hetim tė plotė mbi tė dhe ju njoftojmė pėr gjendjen e saj. Duke bashkėpunuar me ne, ju do tė merrni informacionin e plotė mbi pasurinė e paluajtshme: shtėpi apo apartament banimi, tokė apo sipėrfaqaqe ndėrtimore, lokal, ambjent - dyqan pėr biznes apo pėr tu dhėnė e marrė me qera !

Ne verifikojmė pėr ju:

  • Historikun e pronėsise;
  • Shitjet dhe blerjet ndėr vite;
  • Pengesat hipotekore;
  • A ka kredi bankare tė pashlyera;
  • A ka probleme gjyqėsore me objekt pasurinė e paluajtshme
  • Lejet e ndėrtimit;
  • Pėrshkrimin e dhomave e ambjenteve tė tjera tė banimit si dhe tė sipėrfaqes sė shfrytėzueshme;
  • Cdo informacion tjetėr qė ju garanton pėr tė blerė njė pasuri tė paluajtshme;

 

 

Abonimi Juridik

Regjistrohuni nė abonimin juridik mujor, dhe pėrfitoni njė shėrbim elektronik i cili ju lejon tė kurseni.

Lexoni mė tepėr

Kėshilla ligjore 

Pasojat e zgjidhjes sė martesės, cili nga trashėgimtarėt  fiton pasurinė dhe shumė kėshilla tė tjera ligjore.

Lexoni mė tepėr

Ankime-Kėrkesa

Kėrkesa e juaj nuk ėshtė marrė parasysh. Ne pėrgatisim ankimin ligjor dhe ju udhėzojmė pėr mė tej.

Lexoni mė tepėr

GJYKATA STRASBURG       TREGTARE - TATIMORE       LIDHJE NDIHMESE       KUSH JEMI NE       SITE MAP